Skip to content

90 Michigan Ave

Trenton, NJ 08638

Last Sale Date
Sep 24, 2024

Property Information

Block24301
Lot2
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityTrenton City
Tax Map Page---

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage7,313
Acreage0.21

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$93,700
17%
Improvement Value:$456,300
83%
Total Assessment$550,000

Sale
$0