Property Sale
Sale
$0
DeedBook 5354, Page 203
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2008 | $890 | +1.0% |
| 2007 | $881 | +1.0% |
| 2006 | $872 | — |
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.