Skip to content

50 Belvidere St

Trenton, NJ 08618

Last Sale Date
Aug 5, 1996

Property Information

Block4001
Lot22.01
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityTrenton City
Tax Map Page---

Building Details

Building Class10
DescriptionFENCE
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.05

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$5,900
97%
Improvement Value:$200
3%
Total Assessment$6,100

Sale
$0
DeedBook 3115, Page 150