Skip to content

90 Belvidere St

Trenton, NJ 08618

Last Sale Date
May 19, 1977

Property Information

Block4001
Lot24.13
Qualifier---
CountyMercer
MunicipalityTrenton City
Tax Map Page---

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.36

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$168,000
81%
Improvement Value:$38,700
19%
Total Assessment$206,700

Sale
$0