Property Sale
Sale
$47,500
Sq Ft2,002DeedBook 6577, Page 1048Recorded12/16/2024
Year Built: 1912
Trenton, NJ 08618
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,191 | +4.2% |
| 2024 | $3,062 | +0.3% |
| 2023 | $3,054 | +0.3% |
| 2022 | $3,044 | +1.6% |
Year Built: 1912
512 N Hermitage Ave
Residential
66 Prospect St
Residential
141 Hoffman Ave
Residential
80 Laurel Ave
Residential
29 Delawareview Ave
Residential