Property Sale
Sale
$0
DeedBook 6337, Page 1019
From:
To:
Year Built: 1950
Trenton, NJ 08618
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2020 | $3,555 | +5.2% |
| 2019 | $3,379 | +123.3% |
| 2018 | $1,513 | +0.3% |
| 2017 | $1,508 | +0.5% |
From:
To:
Year Built: 1950
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.