Property Sale
Sale
$53,000
DeedBook 2838, Page 343
Year Built: 1910
Trenton, NJ 08638
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,784 | +14.9% |
| 2024 | $2,422 | +0.3% |
| 2023 | $2,415 | +0.4% |
| 2022 | $2,407 | +1.8% |
Year Built: 1910
517 Brunswick Ave
Residential
929 Mrtn King Jr Blv
Residential
49 Evans Ave
Residential
724 Southard St
Residential
688 Southard St
Residential