Property Sale
Sale
$15,000
DeedBook NaN, Page NaN
Year Built: 1928
Trenton, NJ 08638
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,390 | +17.0% |
| 2024 | $2,044 | +0.3% |
| 2023 | $2,038 | +0.4% |
| 2022 | $2,030 | +1.8% |
Year Built: 1928
44 Heil Ave
Residential
20 Cavell Ave
Residential
19 W Miller St
Residential
21 Cavell Ave
Residential
17 Cavell Ave
Residential