Skip to content

Olden Lane(Unit D02)Princeton, NJ 08540

Last Sale Date
Dec 13, 2024

Property Information

Block10501
Lot1.04
QualifierD02
CountyMercer
MunicipalityPrinceton**
Tax Map Page105

Building Details

Building Class10
DescriptionCAMPUS BUILDING
Dwellings1
ZoningE2
Sq Footage---
Acreage45.3

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$1,132,500
11%
Improvement Value:$9,018,700
89%
Total Assessment$10,151,200

Sale
$0