Property Sale
Sale
$1,800,000
Sq Ft2,273DeedBook 6559, Page 1514Recorded6/19/2024
Year Built: 2011
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $31,519 | +5.9% |
| 2024 | $29,756 | +3.1% |
| 2023 | $28,868 | +0.8% |
| 2022 | $28,643 | +2.0% |
Year Built: 2011
112 Victoria Mews
Residential
222 Victoria Mews
Residential
212 Victoria Mews
Residential
132 Victoria Mews
Residential
232 Victoria Mews
Residential