Property Sale
Sale
$1,347,500
Sq Ft1,663DeedBook 6536, Page 1959Recorded10/4/2023
From:
To:
Year Built: 2011
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $26,462 | +5.9% |
| 2024 | $24,982 | +3.1% |
| 2023 | $24,236 | +0.8% |
| 2022 | $24,048 | +2.0% |
From:
To:
Year Built: 2011
211 Victoria Mews
Residential
231 Victoria Mews
Residential
131 Victoria Mews
Residential
213 Victoria Mews
Residential
113 Victoria Mews
Residential