Property Sale
Sale
$0
Year Built: 2014
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $54,727 | +5.9% |
| 2024 | $51,665 | +3.1% |
| 2023 | $50,124 | +0.8% |
| 2022 | $49,733 | +2.0% |
Year Built: 2014
722 Avery Lane
Residential
20 Paul Robeson Place
Residential
16 Paul Robeson Place
Residential
18 Paul Robeson Place
Residential
711 Avery Lane
Residential