Property Sale
Sale
$775,000
DeedBook 5447, Page 267
Year Built: 1926
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $31,857 | +5.9% |
| 2024 | $30,075 | +3.1% |
| 2023 | $29,178 | +0.8% |
| 2022 | $28,950 | +2.0% |
Year Built: 1926
40-42 Moore Street
Residential
98 Linden Lane N
Residential
189 Moore St
Residential
3 Newlin Road
Residential
18 Aiken Avenue
Residential