Property Sale
Sale
$0
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,950 | +5.9% |
| 2024 | $6,562 | +3.1% |
| 2023 | $6,366 | +0.8% |
| 2022 | $6,316 | +2.0% |
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.