Property Built
Built
Year Built: 1956
Year Built: 1956
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,509 | +5.9% |
| 2024 | $14,642 | +15.2% |
| 2023 | $12,710 | +0.8% |
| 2022 | $12,611 | +4.8% |
Year Built: 1956
339 Hamilton Avenue
Residential
20 Forester Drive
Residential
133 Snowden Lane
Residential
48 Harriet Drive
Residential
10 Howe Circle
Residential