Skip to content

Payne Hall ParkingPrinceton, NJ 08540

Last Sale Date
Sep 20, 2022

Property Information

Block41.01
Lot42
QualifierD02
CountyMercer
MunicipalityPrinceton**
Tax Map Page152

Building Details

Building Class---
DescriptionPAYNE HALL PARK
Dwellings1
ZoningR4MP
Sq Footage---
Acreage0.11

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$43,800
76%
Improvement Value:$13,700
24%
Total Assessment$57,500

Sale
$0