Skip to content

Macmillan Bld + AnnexPrinceton, NJ 08544

Last Sale Date
Oct 4, 2023

Property Information

Block45.01
Lot101
QualifierD88
CountyMercer
MunicipalityPrinceton**
Tax Map Page154

Building Details

Building Class---
DescriptionADMIN 67,564SF
Dwellings1
ZoningE1
Sq Footage---
Acreage3.43

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$1,715,000
14%
Improvement Value:$10,240,600
86%
Total Assessment$11,955,600

Sale
$0