Property Sale
Sale
$190,000
DeedBook 2959, Page 94
Year Built: 1985
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,154 | +5.9% |
| 2024 | $13,362 | +3.1% |
| 2023 | $12,963 | +0.8% |
| 2022 | $12,862 | +2.0% |
Year Built: 1985
1 Markham Road 2f
Residential
1 Markham Road 1e
Residential
1 Markham Road 3b
Residential
1 Markham Road 1d
Residential
16 Greenview Avenue
Residential