Property Sale
Sale
$695,000
DeedBook 5519, Page 227
Year Built: 1946
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $23,277 | +5.9% |
| 2024 | $21,975 | +13.6% |
| 2023 | $19,349 | +0.8% |
| 2022 | $19,198 | +2.0% |
Year Built: 1946
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.