Property Sale
Sale
$700,000
Sq Ft1,440DeedBook 6504, Page 240Recorded10/21/2022
Year Built: 1928
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,864 | +5.9% |
| 2024 | $13,088 | +3.1% |
| 2023 | $12,697 | +0.8% |
| 2022 | $12,599 | +2.0% |
Year Built: 1928
131 Jefferson Rd
Residential
12 Harris Rd
Residential
67 Wiggins St
Residential
65 Wiggins Street
Residential
125 Jefferson Rd
Residential