Property Sale
SaleMulti
$133,600
DeedBook 2734, Page 71
Year Built: 1993
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,837 | +5.9% |
| 2024 | $9,287 | +3.1% |
| 2023 | $9,010 | +0.8% |
| 2022 | $8,939 | +2.0% |
Year Built: 1993
580 Quaker Rd
Residential
166 Winant Rd
Residential
611 Brickhouse Road
Residential
312 Brickhouse Road
Residential
28 Morgan Place
Residential