Skip to content

Pipeline(Block 10000 Lot 2.162)East Brunswick, NJ 08816

Last Sale Date
Jan 22, 2023

Property Information

Block10000
Lot2.162
Qualifier---
CountyMiddlesex
MunicipalityEast Brunswick Twp
Tax Map Page---

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:$110,000
100%
Total Assessment$110,000

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$13,206+2.8%
2024$12,845-42.2%
2023$22,224+0.2%
2022$22,190+1.0%
Property History

Property Sale

Sale
$0