Skip to content

Pipeline(Block 10000 Lot 4.161)East Brunswick, NJ 08816

Last Sale Date
Apr 15, 2024

Property Information

Block10000
Lot4.161
Qualifier---
CountyMiddlesex
MunicipalityEast Brunswick Twp
Tax Map Page---

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:$1,059,300
100%
Total Assessment$1,059,300

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$129,171+3.1%
2024$125,315+3.3%
2023$121,258+0.1%
2022$121,089+1.1%
Property History

Property Sale

Sale
$0