Property Sale
Sale
$156,500
To:
Sq Ft1,212DeedBook 6540, Page 99
To:
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,426 | +3.1% |
| 2024 | $7,204 | +3.3% |
| 2023 | $6,971 | +0.1% |
| 2022 | $6,961 | +1.1% |
To:
Year Built: 1952
68 Race Track Rd
Residential
2 Lauretta Dr
Residential
25 Windsor Dr
Residential
6 Susan Ln
Residential
14 Douglas Rd
Residential