Property Sale
Sale
$347,500
To:
Sq Ft2,329DeedBook 5133, Page 8
To:
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,450 | +3.1% |
| 2024 | $13,048 | +3.3% |
| 2023 | $12,626 | +0.1% |
| 2022 | $12,608 | +1.1% |
To:
Year Built: 1970
41 Flagler St
Residential
3 Clover Ct
Residential
50 Flagler St
Residential
13 Wick Rd
Residential
46 Helena St
Residential