Property Sale
Sale
$400,000
To:
Sq Ft2,129DeedBook 6200, Page 464
To:
Year Built: 1977
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,499 | +3.1% |
| 2024 | $13,096 | +3.3% |
| 2023 | $12,672 | +0.1% |
| 2022 | $12,654 | +1.1% |
To:
Year Built: 1977
2 Churchill Rd
Residential
22 Gladstone Dr
Residential
12 Dunston Dr
Residential
7 London Dr
Residential
4 London Dr
Residential