Property Sale
Sale
$640,000
To:
DeedBook 18561, Page 1708
To:
To:
Year Built: 1977
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,950 | +3.1% |
| 2024 | $15,474 | +7.0% |
| 2023 | $14,458 | +0.1% |
| 2022 | $14,437 | +1.1% |
To:
To:
Year Built: 1977
20 Pelham Pl
Residential
47 Buck Rd
Residential
2 Downing Dr
Residential
39 Gladstone Dr
Residential
34 Buck Rd
Residential