Property Sale
Sale
$62,990
To:
Sq Ft1,482
To:
Year Built: 1979
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,438 | +3.1% |
| 2024 | $9,156 | +3.3% |
| 2023 | $8,860 | +0.1% |
| 2022 | $8,848 | +1.1% |
To:
Year Built: 1979
117 Buttonwood Dr
Residential
112 Buttonwood Dr
Residential
106 Buttonwood Dr
Residential
33 Buttonwood Dr
Residential
38 Buttonwood Dr
Residential