Property Sale
Sale
$177,993
To:
Sq Ft2,148DeedBook 4460, Page 579
To:
Year Built: 1997
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,218 | +3.1% |
| 2024 | $10,884 | +3.3% |
| 2023 | $10,531 | +0.1% |
| 2022 | $10,517 | +1.1% |
To:
Year Built: 1997
4 Christian Dr
Residential
195 Windsong Cir
Residential
59 Devon Dr
Residential
60 Windsong Cir
Residential
62 Windsong Cir
Residential