Property Sale
Sale
$285,000
To:
Sq Ft1,914DeedBook 5011, Page 755
To:
Year Built: 1998
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,255 | +3.1% |
| 2024 | $10,919 | +3.3% |
| 2023 | $10,566 | +0.1% |
| 2022 | $10,551 | +1.1% |
To:
Year Built: 1998
174 Windsong Cir
Residential
23 Devon Dr
Residential
70 Windsong Cir
Residential
30 Christian Dr
Residential
36 Windsong Cir
Residential