Property Sale
Sale
$415,000
To:
Sq Ft1,966DeedBook 6973, Page 462
To:
Year Built: 1997
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,609 | +3.1% |
| 2024 | $12,232 | +3.3% |
| 2023 | $11,836 | +0.1% |
| 2022 | $11,820 | +1.1% |
To:
Year Built: 1997
190 Windsong Cir
Residential
202 Windsong Cir
Residential
8 Cambridge Ct
Residential
8 Windsong Cir
Residential
42 Windsong Cir
Residential