Property Sale
Sale
$93,105
To:
Sq Ft1,206DeedBook 4812, Page 619
To:
Year Built: 1997
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,073 | +3.1% |
| 2024 | $3,951 | +3.3% |
| 2023 | $3,823 | +0.1% |
| 2022 | $3,818 | +1.1% |
To:
Year Built: 1997
23 Windsong Cir
Residential
96 Windsong Cir
Residential
157 Windsong Cir
Residential
138 Baron Ln
Residential
168 Windsong Cir
Residential