Property Sale
Sale
$161,624
To:
Sq Ft1,914DeedBook 4439, Page 273
To:
Year Built: 1997
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,816 | +3.1% |
| 2024 | $10,493 | +3.3% |
| 2023 | $10,153 | +0.1% |
| 2022 | $10,139 | +1.1% |
To:
Year Built: 1997
133 Windsong Cir
Residential
46 Windsong Cir
Residential
60 Windsong Cir
Residential
62 Windsong Cir
Residential
4 Beech Ct
Residential