Property Built
Built
Year Built: 1949
Year Built: 1949
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,797 | +2.8% |
| 2024 | $12,448 | +3.3% |
| 2023 | $12,050 | +0.2% |
| 2022 | $12,032 | +1.0% |
Year Built: 1949
16 S Woodland Ave
Residential
1 Halick Ct
Residential
25 Patton Dr
Residential
65 Patton Dr
Residential
8 Westwood Rd
Residential