Property Sale
Sale
$305,000
To:
Sq Ft1,378DeedBook 6980, Page 96
To:
Year Built: 1951
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,684 | +2.8% |
| 2024 | $10,393 | +6.2% |
| 2023 | $9,789 | +0.2% |
| 2022 | $9,775 | +1.0% |
To:
Year Built: 1951
16 Gates Ave
Residential
6 Aldrich St
Residential
18 South Dr
Residential
24 Eggers St
Residential
69 Wilmot St
Residential