Property Sale
Sale
$186,000
To:
Sq Ft2,048DeedBook 3802, Page 729
To:
Year Built: 1966
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,731 | +3.1% |
| 2024 | $10,410 | +3.3% |
| 2023 | $10,073 | +0.1% |
| 2022 | $10,059 | +1.1% |
To:
Year Built: 1966
22 Bartman Rd
Residential
1 Reider Ct
Residential
107 Hillsdale Rd
Residential
18 Prince Rd
Residential
18 Bartman Rd
Residential