Property Built
Built
Year Built: 1970
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,910 | +2.8% |
| 2024 | $4,776 | +3.3% |
| 2023 | $4,623 | +0.2% |
| 2022 | $4,616 | -15.8% |
Year Built: 1970
18 Lake Ave Unit 1a
Residential
21 Lake Ave Unit 1a
Residential
14 Lake Ave Unit 1a
Residential
12 Lake Ave Unit 1a
Residential
11 Lake Ave Unit 1a
Residential