Property Sale
Sale
$177,500
From:
To:
Sq Ft1,086DeedBook 5106, Page 564Recorded10/28/2002
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,243 | +2.8% |
| 2024 | $6,072 | +3.3% |
| 2023 | $5,878 | +0.2% |
| 2022 | $5,869 | +1.0% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1987
184 Blew Ct
Residential
94 Longfield Ct
Residential
364 Carhart Ct
Residential
437 Meade Ct
Residential
135 Longfield Ct
Residential