Property Sale
Sale
$63,000
From:
To:
DeedBook 3983, Page 177Recorded6/5/1992
From:
To:
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,382 | +2.8% |
| 2024 | $4,262 | +3.3% |
| 2023 | $4,126 | +0.2% |
| 2022 | $4,120 | +1.0% |
From:
To:
Year Built: 1987
197 Blew Ct
Residential
126 Longfield Ct
Residential
153 Longfield Ct
Residential
15 Ayres Ct
Residential
3 Green Acres Ave
Residential