Property Sale
Sale
$252,900
To:
Sq Ft1,398DeedBook 6722, Page 362
To:
Year Built: 2015
From:
To:
Also conveyed in this deed
5 parcels| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,043 | +2.8% |
| 2024 | $7,824 | +3.3% |
| 2023 | $7,574 | +0.2% |
| 2022 | $7,562 | +1.0% |
To:
Year Built: 2015
From:
To:
Also conveyed in this deed
5 parcels4207 Cedar Village Blvd
Residential
3205 Cedar Village Blvd
Residential
3207 Cedar Village Blvd
Residential
2107 Cedar Village Blvd
Residential
3307 Cedar Village Blvd
Residential