Search
Foreclosures
Tools
Property History
No events match the selected filters.
180 Hardenburg LnEast Brunswick, NJ 08816
Last Sale Date
Jul 27, 1983
Property Information
Block307.12
Lot3.03
Qualifier---
CountyMiddlesex
MunicipalityEast Brunswick Twp
Tax Map Page3000
Building Details
Building Class---
Description2.0S-F - -0
Dwellings1
ZoningRP
Sq Footage---
Acreage34.06
Owner Mailing
Street---
City / State / ZIP---
Assessment
Land Value:$408,700
58%
Improvement Value:$292,300
42%
Total Assessment$701,000
Tax History
| Year | Property taxes | Change |
|---|
Property History
No events match the selected filters.