Skip to content

217 Riva Ave(Block 307.12 Lot 32.121)Milltown, NJ 08850

Built 1987

Last Sale Date
Aug 2, 2023

Property Information

Block307.12
Lot32.121
Qualifier---
CountyMiddlesex
MunicipalityEast Brunswick Twp
Tax Map Page3100

Building Details

Building Class10
DescriptionCHURCH
Dwellings1
ZoningRP
Sq Footage4,915
Acreage5

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$50,000
10%
Improvement Value:$442,600
90%
Total Assessment$492,600

Sale
$0

Property Built

Built

Year Built: 1987