Skip to content

10 Patricia StMilltown, NJ 08850

Built 1972

Last Sale Date
Apr 8, 1993

Property Information

Block308.20
Lot5
Qualifier---
CountyMiddlesex
MunicipalityEast Brunswick Twp
Tax Map Page3001

Building Details

Building Class---
DescriptionCOLONIAL 2AG
Dwellings1
ZoningRP
Sq Footage2,652
Acreage0.4

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$37,300
29%
Improvement Value:$91,100
71%
Total Assessment$128,400

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$15,507+3.2%
2024$15,032+3.4%
2023$14,533+0.1%
2022$14,522+1.0%
Property History

Property Built

Built

Year Built: 1972