Skip to content

108 Church Ln(Unit X)East Brunswick, NJ 08816

Last Sale Date
Jan 3, 2023

Property Information

Block310
Lot4.01
QualifierX
CountyMiddlesex
MunicipalityEast Brunswick Twp
Tax Map Page3200

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1
ZoningRP
Sq Footage---
Acreage5.75

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$115,100
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$115,100

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$14,125+3.1%
2024$13,699
Property History

Property Sale

Sale
$0