Property Sale
Sale
$501,500
From:
To:
Sq Ft2,494DeedBook 6587, Page 265Recorded7/7/2014
From:
To:
To:
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,095 | +3.1% |
| 2024 | $14,639 | +3.4% |
| 2023 | $14,161 | +0.1% |
| 2022 | $14,151 | +1.0% |
From:
To:
To:
Year Built: 1968
9 Carlton Ct
Residential
2 Valley Forge Dr
Residential
29 Dutch Rd
Residential
7 Currier Rd
Residential
13 Dutch Rd
Residential