Property Built
Built
Year Built: 1967
Year Built: 1967
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,787 | +2.8% |
| 2024 | $15,355 | +3.3% |
| 2023 | $14,865 | +0.2% |
| 2022 | $14,842 | +1.0% |
Year Built: 1967
30 Red Coat Dr
Residential
21 Red Coat Dr
Residential
2 Carlton Ct
Residential
2 Falcon Rd
Residential
22 Hamilton Dr
Residential