Property Sale
Sale
$348,000
From:
To:
Sq Ft1,524DeedBook 6873, Page 286Recorded10/3/2016
From:
To:
Year Built: 1985
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,564 | +2.8% |
| 2024 | $10,276 | +3.3% |
| 2023 | $9,948 | +0.2% |
| 2022 | $9,933 | +1.0% |
From:
To:
Year Built: 1985
10 Hawthorne Ct
Residential
2 Bayberry Ct
Residential
6 Hawthorne Ct
Residential
2 Hawthorne Ct
Residential
5 Viburnum Ct
Residential