Property Sale
Sale
$405,000
To:
Sq Ft1,871DeedBook 17492, Page 862
To:
Year Built: 1985
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,005 | +2.8% |
| 2024 | $11,677 | +3.3% |
| 2023 | $11,304 | +0.2% |
| 2022 | $11,287 | +1.0% |
To:
Year Built: 1985
9 Viburnum Ct
Residential
1 Viburnum Ct
Residential
19 Magnolia Ct
Residential
16 Hawthorne Ct
Residential
4 Bayberry Ct
Residential