Property Built
Built
Year Built: 1979
Year Built: 1979
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $16,207 | +2.8% |
| 2024 | $15,764 | +3.3% |
| 2023 | $15,260 | +0.2% |
| 2022 | $15,237 | +1.0% |
Year Built: 1979
7 Prescott Rd
Residential
17 Darby Rd
Residential
10 Darby Rd
Residential
241 Dunhams Corner Rd
Residential
24 Darby Rd
Residential