Property Sale
Sale
$545,000
To:
Sq Ft3,806DeedBook 5304, Page 469
To:
Year Built: 1979
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $18,560 | +2.8% |
| 2024 | $18,053 | +3.3% |
| 2023 | $17,476 | +0.2% |
| 2022 | $17,450 | +1.0% |
To:
Year Built: 1979
15 Beacon Hill Dr
Residential
18 Cook Rd
Residential
17 Independence Dr
Residential
12 Liberty Bell Ct
Residential
21 Dutch Rd
Residential